KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Teckning 13835112

nr 1383 5112

Teckning

Oidentifierad konstnär. Signerad, Hundporträtt, 42x28, yttermått inklusive ram: 47x34 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 8 mars 2021
kl 18:59:09

3/3 20:45:54 1      Vinnande bud